Dźwig - usługi dźwigowe LubawaDźwig LubawaZachęcamy do korzystania z bogatej oferty usługowej naszej firmy Oltrans. Specjalizujemy się w usługach dźwigowych. Oferujemy również usługi koparkami, prace operatorskie i transportowe - pomoc przy rozbiórkach oraz sprzedaż kruszyw.

Posiadamy wypożyczalnie dźwigów, ładowarek i innych maszyn budowlanych. Wszystkie oferowane przez nas dźwigi cechuje wysoka funkcjonalność. Można za ich pomocą wykonywać prace dźwigowe nawet na bardzo trudnym terenie.

Duży wybór dźwigów w LubawieOferujemy bardzo duży wybór dźwigów budowlanych. W firmie Oltrans klienci znajdą między innymi: 1. Dźwigi samojezdne o udźwigu 12, 16, 25, 28, 50 i 100 ton

 2. Dźwigi samojezdne to komfort i bezpieczeństwo. Wypożyczamy tylko i wyłącznie dźwigi , które posiadają aktualne badania UDT. Nasze dźwigi produkowane są zgodnie z branżowymi normami oraz standardami – z najlepszych materiałów gwarantujących bezpieczną, skrupulatną pracę. Dysponujemy szerokim zestawem zawiesi łańcuchowych, pasowych. Pomagamy w wyborze odpowiedniego do ładunku modelu.

 3. Dźwigi HDS, z wysięgiem 13 metrów

 4. Dźwigi HDS najczęściej używane są na budowach Przydają się między innymi do rozwożenia materiałów budowlanych, do przewozu kontenerów budowlanych, biurowych, morskich. Dzięki dźwigowi HDS prace odbywają się bez konieczności użycia innych urządzeń. Dźwigi tego typu są praktyczne i bardzo funkcjonalne. Za pomocą jednego urządzenia można zrealizować wiele czynności budowlanych. Dzięki temu pracownicy oszczędzają czas. Mają też więcej miejsca na budowie.

 5. Ładowarki teleskopowe JCB o wysięgu 12 metrów

 6. Ładowarki teleskopowe mają zastosowanie w pracach na wysokościach. W wyposażeniu posiadają łyżkę, widły oraz kosz do podnoszenia pracowników. Ładowarki tego typu są bardzo funkcjonalne. Najlepsze modele mogą być używane przez wiele lat. Korzystają z nich małe, średnie i duże firmy budowlane.

 7. Obracane ładowarki teleskopowe MANITUO

 8. Używając tego typu ładowarki można pracować w promieniu 360°. Jest ona bardzo funkcjonalna i może być wykorzystywana zarówno jako dźwig, podnośnik koszowy, ładowarka czy wózek widłowy.Usługi dźwigowe LubawaWynajem dźwigu Lubawa – montaż i demontaż w dobrej cenie

Ładowarki, które oferujemy mogą być wykorzystywane przy wielu rodzajach prac budowlanych. Za ich pomocą można między innymi wykonać:

 • montaż konstrukcji stalowych
 • montaż konstrukcji drewnianych
 • montaż i demontaż hal oraz innych obiektów przemysłowych
 • załadunek / rozładunek kontenerów
 • załadunek / rozładunek maszyn i urządzeń
 • stawianie słupów elektrycznych
 • demontaż napowietrznych linii wysokiego napięcia
 • montaż / demontaż konstrukcji bramowych sieci trakcyjnej


Skorzystaj z usług dźwigowych w Lubawie już dziś!

Zapewniamy bogaty wybór maszyn budowlanych. Wszystkie prace operatorskie realizujemy z pasją i zaangażowaniem. Jesteśmy grupą rzetelnych specjalistów z wiedzą i doświadczeniem w branży. Doradzamy w wyborze idealnego urządzenia. Zapewniamy warunki współpracy idealne do każdego klienta. Nie boimy się trudnych wyzwań. Działamy w obrębie całej Polski z wyszczególnieniem miejscowości okolicznych takich jak: Ostróda, Brodnica, Grudziądz, Iława, Nowe Miasto Lubawskie, Kwidzyn, Wąbrzeźno, Susz, Prabuty, Bałoszyce, Kisielice, Łasin, Biskupiec i Siemiany.
Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty oraz kontaktu z nami.Jeśli jesteście Państwo zainteresowani współpracą z firmą OLTRANS, prosimy o nawiązanie kontaktu

Przejdź do działu kontakt

OPINIE NASZYCH KLIENTÓW

Zawsze naszych Klientów obsługujemy profesjonalnie i rzetelnie, gdyż cenimy ich opinię

"Jakiś czas temu korzystałem z usług firmy OLTRANS przy transporcie materiałów budowlanych oraz z usług dźwigowych.

Byłem bardzo pozytywnie zaskoczony jakością obsługi. Panowie zajęli się wszystkim bardzo profesjonalnie. Pomogli wynajętym dźwigiem przy załadunku i rozładunku. Nie musiałem się niczym martwić. Zlecenie było zrealizowane praktycznie „od ręki”. Będę tę firmę polecał dalej."

client 1 INVEST POLAND S.A. Marek Szymczak

"Bardzo się cieszę, że trafiłem na firmę OLTRANS. Od dłuższego czasu wypożyczam u nich sprzęt budowlany - przede wszystkim dźwigi, koparki i ładowarki. Moje przedsiębiorstwo ma jeszcze krótki staż działalności, a OLTRANS oferuje naprawdę korzystne warunki za wypożyczenie sprzętu.

Wszystkie maszyny są bardzo funkcjonalne – dzięki nim przebieg prac jest szybki i bez problemowy. Na uwagę zasługuje też kompetentna, miła obsługa – prac owcy OLTRANS doradzają przy wyborze sprzętu.

Z pewnością będę nadal korzystał z usług tej firmy."

client 3 AGROMET Z O.O. Sebastian Czarnecki

"Od paru miesięcy prowadzę małą firmę budowlaną. Jak to zazwyczaj bywa w początkowej fazie działalności nie mogę sobie jeszcze pozwolić na zakup wszystkich maszyn i urządzeń. Już przy kilku realizacjach korzystałem z wypożyczalni sprzętu OLTRANS oraz przy transporcie maszyn, które wynajmowałem. Koparki i dźwigi oferowane przez tę firmę są bardzo funkcjonalne. Do tego warunki współpracy bardzo korzystne.

Działalność mi się rozwija – zleceń mam coraz więcej – z pewnością skorzystam z oferty OLTRANS jeszcze wiele razy."

client 2 ZAWA-POL Arek Zawada

OLTRANS to firma rodzinna, w której stawiamy na profesjonalne relacje ze swoimi Klientami

OLTRANS Iława w mediach społecznościowych

Wybrane zdjęcia firmy OLTRANS

 • Usługi dźwigowe - OLTRANS Iława
 • Dźwig - OLTRANS Iława
 • Koparka - OLTRANS Iława
 • Rozbiórka budynków - OLTRANS Iława
 • Transport maszyn - OLTRANS Iława