Koparka Iława - usługi koparką

Koparka Iława

Zapraszamy do korzystania z usług firmy Oltrans. Specjalizujemy się w wynajmie koparek oraz usługach koparkami. Nasza oferta jest bardzo szeroka. Dysponujemy dużym zapleczem koparek oraz innego sprzętu budowlanego. W naszym asortymencie klienci znajdą między innymi: koparko-ładowarki, koparki gąsienicowe, kołowe oraz koparki dwudrożne, które idealnie nadają się do jazdy po torach kolejowych. Kontrahenci mogą też wypożyczyć młoty pneumatyczne. Są one niezbędne przy pracach rozbiórkowych.

Za pomocą nowoczesnych koparek wykonujemy:

  • niwelacje terenu
  • wykopy pod fundamenty
  • wymiany terenu
  • nasypy
  • montaż / demontaż słupów sieci trakcyjnej


Usługi koparkami w Iławie – profesjonalne kopanie stawów

Nowoczesne koparki, których używamy pozwalają na sprawną realizację wielu prac związanych z niwelacją terenu. Często za ich pomocą wykonuje się również kopanie stawów. Odmulanie oraz kopanie stawów naturalnych oraz retencyjnych wymaga dużej precyzji i użycia naprawdę dobrego, sprawnego sprzętu. Koparki używane przez firmę Oltrans cechuje wysoka funkcjonalność oraz łatwość w obsłudze. Nasze koparki wyposażone są w wysoką gąsienicę. Dobry system sterowania zapewnia owocną pracę nawet na bardzo trudnym, grząskim terenie.

Kopanie stawów IławaUsługi koparkami w Iławie – praca w bezpiecznych warunkach

Podczas realizowania prac koparkami w Iławie przestrzegamy zasad bezpieczeństwa – jest to priorytet. Ważny jest każdy, nawet drobniejszy element realizacji. Koparki używane przez naszą firmę posiadają niezbędne atesty i certyfikaty.Wypożyczalnia koparek w Iławie – wybierz odpowiednią koparkę do swoich potrzeb

Zapewniamy rzetelne i kompleksowe usługi koparkami. Polecamy też nasz asortyment w wypożyczalni koparek i maszyn budowlanych. Oferujemy tylko i wyłącznie koparki najwyższej jakości – sprawdzonych, docenianych w branży producentów. Chętnie pomagamy naszym klientom w wyborze idealnego produktu.Usługi koparką Iława

Skorzystaj z usług koparkami firmy Oltrans

Zachęcamy do korzystania z naszych usług. Zapewniamy profesjonalne podejście do każdego zlecenia. Nie boimy się trudnych wyzwań – pracujemy na każdym terenie. Przyjmujemy zlecenia od dla osób indywidualnych oraz małych, średnich i dużych przedsiębiorstw. Działamy na terenie całego kraju – w szczególności w miastach: Iława, Ostróda, Lubawa, Nowe Miasto Lubawskie, Kwidzyn, Brodnica, Wąbrzeźno, Susz, Prabuty, Bałoszyce, Kisielice, Łasin, Biskupiec i Siemiany.

Jesteśmy grupą wykwalifikowanych specjalistów. Wszyscy nasi pracownicy mają dużą wiedzę oraz doświadczenie w branży. Lata praktyki sprawiają, że radzimy sobie nawet z bardzo trudnymi realizacjami. Służymy poradą i pomocą w wyborze idealnej koparki do charakteru prac. Dzięki naszej pomocy klienci mogą wybrać najlepsze modele koparek dostępnych na rynku.Zachęcamy serdecznie do sprawdzania naszych usług koparkami.

Masz pytania? Zadzwoń! Chętnie przedstawiamy bliżej naszą ofertę.

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani współpracą z firmą OLTRANS, prosimy o nawiązanie kontaktu

Przejdź do działu kontakt

OPINIE NASZYCH KLIENTÓW

Zawsze naszych Klientów obsługujemy profesjonalnie i rzetelnie, gdyż cenimy ich opinię

"Jakiś czas temu korzystałem z usług firmy OLTRANS przy transporcie materiałów budowlanych oraz z usług dźwigowych.

Byłem bardzo pozytywnie zaskoczony jakością obsługi. Panowie zajęli się wszystkim bardzo profesjonalnie. Pomogli wynajętym dźwigiem przy załadunku i rozładunku. Nie musiałem się niczym martwić. Zlecenie było zrealizowane praktycznie „od ręki”. Będę tę firmę polecał dalej."

client 1 INVEST POLAND S.A. Marek Szymczak

"Bardzo się cieszę, że trafiłem na firmę OLTRANS. Od dłuższego czasu wypożyczam u nich sprzęt budowlany - przede wszystkim dźwigi, koparki i ładowarki. Moje przedsiębiorstwo ma jeszcze krótki staż działalności, a OLTRANS oferuje naprawdę korzystne warunki za wypożyczenie sprzętu.

Wszystkie maszyny są bardzo funkcjonalne – dzięki nim przebieg prac jest szybki i bez problemowy. Na uwagę zasługuje też kompetentna, miła obsługa – prac owcy OLTRANS doradzają przy wyborze sprzętu.

Z pewnością będę nadal korzystał z usług tej firmy."

client 3 AGROMET Z O.O. Sebastian Czarnecki

"Od paru miesięcy prowadzę małą firmę budowlaną. Jak to zazwyczaj bywa w początkowej fazie działalności nie mogę sobie jeszcze pozwolić na zakup wszystkich maszyn i urządzeń. Już przy kilku realizacjach korzystałem z wypożyczalni sprzętu OLTRANS oraz przy transporcie maszyn, które wynajmowałem. Koparki i dźwigi oferowane przez tę firmę są bardzo funkcjonalne. Do tego warunki współpracy bardzo korzystne.

Działalność mi się rozwija – zleceń mam coraz więcej – z pewnością skorzystam z oferty OLTRANS jeszcze wiele razy."

client 2 ZAWA-POL Arek Zawada

OLTRANS to firma rodzinna, w której stawiamy na profesjonalne relacje ze swoimi Klientami

OLTRANS Iława w mediach społecznościowych

Wybrane zdjęcia firmy OLTRANS

  • Usługi dźwigowe - OLTRANS Iława
  • Dźwig - OLTRANS Iława
  • Koparka - OLTRANS Iława
  • Rozbiórka budynków - OLTRANS Iława
  • Transport maszyn - OLTRANS Iława