Koparka Nowe Miasto Lubawskie - usługi koparką

Koparka Nowe Miasto Lubawskie

Jesteśmy firmą z dużym doświadczeniem w usługach transportowych, dźwigowych oraz koparkami. Posiadamy szeroki wybór sprzętu renomowanych producentów. Oferowane przez nas koparki spełniają wszelkie wymagania i normy, przygotowane są w pełni do wykonywania różnorodnych zleceń, zapewniają warunki pracy na najwyższym poziomie.Bogaty wybór nowoczesnych koparek

Osoby zainteresowane usługami koparką firmy Oltrans, mają do dyspozycji szeroki wybór sprawdzonego i bezpiecznego sprzętu, spełniającego wszelkie wymogi. Dysponujemy między innymi:

 • koparko – ładowarkami;
 • koparkami gąsienicowymi;
 • koparkami kołowymi;
 • koparkami dwudrożnymi, które są przystosowane do jazdy po torach kolejowych.


Koparki wyposażone są w łyżki o zróżnicowanych szerokościach oraz młoty hydrauliczne, które są niezbędne podczas prac rozbiórkowych obiektów budowlanych.Zakres świadczonych usług koparkami

Nasz park maszynowy koparek jest bardzo urozmaicony, stąd możemy świadczyć szeroki zakres prac. Proponujemy nowoczesne koparki oraz koparko-ładowarki, które umożliwiają nam sprawne i bezpieczne wykonywanie powierzonych zleceń, takich jak:

 • wykopy pod fundamenty;
 • wykopy pod sieć wodociągową, kanalizacyjną;
 • niwelacje terenu;
 • wymiany terenu;
 • nasypy;
 • montaż / demontaż słupów sieci trakcyjnej;
 • budowa dróg i mostów.
Kopanie stawów Nowe Miasto LubawskieKopanie i odmulanie stawów – fachowo i sprawnie

Zajmujemy się także odmulaniem, kopaniem stawów oraz wszystkich zbiorników retencyjnych i naturalnych. Podejmujmy zlecenia na trudnym terenie. Zależy nam na zadowoleniu klientów z naszych usług. Każde zlecenie wykonujemy bardzo starannie, dokładnie w oparciu o zasady bezpieczeństwa. Używamy specjalistycznego sprzętu nadającego się do pracy w trudnych warunkach.Koparka Nowe Miasto Lubawskie – skorzystaj z usług firmy Oltrans

Zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z ofertą firmy. Posiadamy duże doświadczenie w usługach koparką, o czym świadczy ilość zrealizowanych przez nas prac. Oferujemy współpracę osobom prywatnym oraz przedsiębiorstwom.Usługi koparką Nowe Miasto Lubawskie

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani współpracą z firmą OLTRANS, prosimy o nawiązanie kontaktu

Przejdź do działu kontakt

OPINIE NASZYCH KLIENTÓW

Zawsze naszych Klientów obsługujemy profesjonalnie i rzetelnie, gdyż cenimy ich opinię

"Jakiś czas temu korzystałem z usług firmy OLTRANS przy transporcie materiałów budowlanych oraz z usług dźwigowych.

Byłem bardzo pozytywnie zaskoczony jakością obsługi. Panowie zajęli się wszystkim bardzo profesjonalnie. Pomogli wynajętym dźwigiem przy załadunku i rozładunku. Nie musiałem się niczym martwić. Zlecenie było zrealizowane praktycznie „od ręki”. Będę tę firmę polecał dalej."

client 1 INVEST POLAND S.A. Marek Szymczak

"Bardzo się cieszę, że trafiłem na firmę OLTRANS. Od dłuższego czasu wypożyczam u nich sprzęt budowlany - przede wszystkim dźwigi, koparki i ładowarki. Moje przedsiębiorstwo ma jeszcze krótki staż działalności, a OLTRANS oferuje naprawdę korzystne warunki za wypożyczenie sprzętu.

Wszystkie maszyny są bardzo funkcjonalne – dzięki nim przebieg prac jest szybki i bez problemowy. Na uwagę zasługuje też kompetentna, miła obsługa – prac owcy OLTRANS doradzają przy wyborze sprzętu.

Z pewnością będę nadal korzystał z usług tej firmy."

client 3 AGROMET Z O.O. Sebastian Czarnecki

"Od paru miesięcy prowadzę małą firmę budowlaną. Jak to zazwyczaj bywa w początkowej fazie działalności nie mogę sobie jeszcze pozwolić na zakup wszystkich maszyn i urządzeń. Już przy kilku realizacjach korzystałem z wypożyczalni sprzętu OLTRANS oraz przy transporcie maszyn, które wynajmowałem. Koparki i dźwigi oferowane przez tę firmę są bardzo funkcjonalne. Do tego warunki współpracy bardzo korzystne.

Działalność mi się rozwija – zleceń mam coraz więcej – z pewnością skorzystam z oferty OLTRANS jeszcze wiele razy."

client 2 ZAWA-POL Arek Zawada

OLTRANS to firma rodzinna, w której stawiamy na profesjonalne relacje ze swoimi Klientami

OLTRANS Iława w mediach społecznościowych

Wybrane zdjęcia firmy OLTRANS

 • Usługi dźwigowe - OLTRANS Iława
 • Dźwig - OLTRANS Iława
 • Koparka - OLTRANS Iława
 • Rozbiórka budynków - OLTRANS Iława
 • Transport maszyn - OLTRANS Iława