Kruszarka Nowe Miasto Lubawskie – rozdrabnianie gruzu to nasza specjalność

Kruszarka Nowe Miasto Lubawskie

Gruz odpadkowy to problem wielu osób, będących w trakcie budowy lub wyburzania budynku. Nowoczesne usługi naszej firmy pozwolą w kompleksowy sposób zagospodarować gruz – oferujemy usługi kruszarką, która z powodzeniem rozdrobni każdy rodzaj gruzu na materiał idealnie nadający się do utwardzenia dróg, placów czy parkingów, wykorzystywany do budowy czy podniesienia terenu – wszędzie tam, gdzie potrzebne jest kruszywo.

Kruszarka Nowe Miasto Lubawskie – mobilni specjaliści

Usługi kruszarki w Nowym Mieście Lubawskim to usługi mobilne – nasza ekipa wykona zlecone prace bezpośrednio u klienta na wskazanym przez niego terenie. Oferujemy usługi kruszarką szczękową TEREX, która z powodzeniem rozdrobni każdy materiał – kamień, węgiel, beton, destrukt asfaltowy i inne wymagające kruszenia surowce. Jeśli materiał do skruszenia jest dużych rozmiarów, firma dokonuje wstępnego kruszenia poprzez użycie młota hydraulicznego i chrupaka. Podczas procesu kruszenia maszyna odsiewa elementy typu fragmenty stalowego złomu czy piasek. Otrzymane kruszywo wytwarzamy we wszelkich możliwych frakcjach – zgodnie z zapotrzebowaniem klienta.

Rozdrabnianie gruzu – rozwiązanie ekonomiczne i ekologiczne!

Kruszarka Nowe Miasto Lubawskie

Korzystanie z usług mobilnej kruszarki w Nowym Mieście Lubawskim to rozwiązanie dla osób, które posiadają zbędny gruz różnego pochodzenia. Rozdrobnienie go i pozyskanie odpowiedniej frakcji kruszywa to oszczędność pieniędzy – do nowej inwestycji nie trzeba kupować surowca, tylko wykorzystać idealnie przygotowane kruszywo z materiału, który często jest bezużytecznie magazynowany. Jest to też rozwiązanie ekologiczne, wpisujące się w popularny i korzystny dla planety trend Zero Waste. Materiał, który sam w sobie jest odpadem, zostaje przetworzony i ponownie wykorzystany. Specjaliści z naszej firmy doradzą, w jaki sposób rozdrobnić materiał, który mógłby zostać rozkruszony.

Oltrans – kruszarka mobilna to przede wszystkim:

  • usługi mobilne kruszarką TEREX w Nowym Mieście Lubawskim i okolicy,
  • rozdrabnianie betonu, kamienia, węgla, gruzu budowlanego, destruktu asfaltowego i innych surowców,
  • rozdrabnianie wstępne surowca i odsiew zanieczyszczeń w trakcie kruszenia,
  • wymiary frakcji ustalane według potrzeb klienta,
  • kompleksowa usługa w najlepszej cenie.

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani współpracą z firmą OLTRANS, prosimy o nawiązanie kontaktu

Przejdź do działu kontakt

OPINIE NASZYCH KLIENTÓW

Zawsze naszych Klientów obsługujemy profesjonalnie i rzetelnie, gdyż cenimy ich opinię

"Jakiś czas temu korzystałem z usług firmy OLTRANS przy transporcie materiałów budowlanych oraz z usług dźwigowych.

Byłem bardzo pozytywnie zaskoczony jakością obsługi. Panowie zajęli się wszystkim bardzo profesjonalnie. Pomogli wynajętym dźwigiem przy załadunku i rozładunku. Nie musiałem się niczym martwić. Zlecenie było zrealizowane praktycznie „od ręki”. Będę tę firmę polecał dalej."

client 1 INVEST POLAND S.A. Marek Szymczak

"Bardzo się cieszę, że trafiłem na firmę OLTRANS. Od dłuższego czasu wypożyczam u nich sprzęt budowlany - przede wszystkim dźwigi, koparki i ładowarki. Moje przedsiębiorstwo ma jeszcze krótki staż działalności, a OLTRANS oferuje naprawdę korzystne warunki za wypożyczenie sprzętu.

Wszystkie maszyny są bardzo funkcjonalne – dzięki nim przebieg prac jest szybki i bez problemowy. Na uwagę zasługuje też kompetentna, miła obsługa – prac owcy OLTRANS doradzają przy wyborze sprzętu.

Z pewnością będę nadal korzystał z usług tej firmy."

client 3 AGROMET Z O.O. Sebastian Czarnecki

"Od paru miesięcy prowadzę małą firmę budowlaną. Jak to zazwyczaj bywa w początkowej fazie działalności nie mogę sobie jeszcze pozwolić na zakup wszystkich maszyn i urządzeń. Już przy kilku realizacjach korzystałem z wypożyczalni sprzętu OLTRANS oraz przy transporcie maszyn, które wynajmowałem. Koparki i dźwigi oferowane przez tę firmę są bardzo funkcjonalne. Do tego warunki współpracy bardzo korzystne.

Działalność mi się rozwija – zleceń mam coraz więcej – z pewnością skorzystam z oferty OLTRANS jeszcze wiele razy."

client 2 ZAWA-POL Arek Zawada

OLTRANS to firma rodzinna, w której stawiamy na profesjonalne relacje ze swoimi Klientami

OLTRANS Iława w mediach społecznościowych

Wybrane zdjęcia firmy OLTRANS

  • Usługi dźwigowe - OLTRANS Iława
  • Dźwig - OLTRANS Iława
  • Koparka - OLTRANS Iława
  • Rozbiórka budynków - OLTRANS Iława
  • Transport maszyn - OLTRANS Iława