Kruszenie gruzu Ostróda – ekonomiczne rozwiązanie dzięki usłudze mobilnej

Kruszenie gruzu Ostróda

Poszukując oferty kruszenia gruzu w Ostródzie i okolicznych miejscowościach, warto skorzystać z usługi mobilnej kruszarki gruzu firmy Oltrans olszta.pl. Wybierając ofertę mobilną, znacznie ogranicza się koszty transportu gruzu, a co za tym idzie, rozwiązanie to staje się najkorzystniejszą cenowo opcją. Specjaliści z firmy Oltrans profesjonalnie podchodzą do każdego zlecenia, starając się zaoferować najkorzystniejszą opcję pozyskania wysokiej klasy kruszywa.

Mobilne kruszenie gruzu – kruszywo dostosowane do potrzeb

Kruszenie gruzu w Ostródzie dzięki mobilnej kruszarce to możliwość przetworzenia bardzo różnorodnych surowców. Kruszarka gąsienicowa i szczękowa TEREX, którą wykonywana jest usługa, rozdrabnia między innymi gruz budowlany, kamień, węgiel, destrukt asfaltowy, beton. Jeśli wielkość materiału przekracza możliwości kruszarki, firma oferuje wstępne kruszenie poprzez użycie młota hydraulicznego i chrupaka, montowanego do koparki. Podczas wykonywania usługi, kruszony gruz jest separowany od elementów, będących zanieczyszczeniem (tzw. odsiew, np. elementy stalowe, piach), dzięki czemu otrzymywane w efekcie kruszywo jest czyste, a frakcje dobierane są w zależności od potrzeb klienta. Wydajność kruszarki TEREX to aż 80-100 ton na godzinę – w zależności od stanu materiału wyjściowego.

Usługi kruszarką mobilną – zaufaj specjalistom!

Kruszenie gruzu Ostróda

Dzięki profesjonalnie wykonanej usłudze kruszenia gruzu, zyskuje się w pełni oczyszczone, wysokiej klasy kruszywo o odpowiedniej frakcji. Usługi firmy Oltrans to gwarancja najwyższej jakości i profesjonalizmu – firma specjalizuje się w kruszeniu gruzu w Ostródzie i okolicy od lat, a doświadczenie powoduje, że jest w stanie poprowadzić usługę na najwyższym poziomie, od momentu doradztwa, po uzyskanie oczekiwanego kruszywa. O jakości oferowanej usługi świadczy wieloletnie zadowolenie klientów.

Oltrans – kruszarka mobilna:

  • usługi mobilne kruszarką TEREX w Ostródzie i okolicy,
  • rozdrabnianie betonu, kamienia, węgla, gruzu budowlanego, destruktu asfaltowego i innych surowców,
  • przygotowanie wstępne surowca i odsiew niepożądanych elementów,
  • wymiary frakcji ustalane według potrzeb klienta,
  • kompleksowa usługa w najlepszej cenie.

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani współpracą z firmą OLTRANS, prosimy o nawiązanie kontaktu

Przejdź do działu kontakt

OPINIE NASZYCH KLIENTÓW

Zawsze naszych Klientów obsługujemy profesjonalnie i rzetelnie, gdyż cenimy ich opinię

"Jakiś czas temu korzystałem z usług firmy OLTRANS przy transporcie materiałów budowlanych oraz z usług dźwigowych.

Byłem bardzo pozytywnie zaskoczony jakością obsługi. Panowie zajęli się wszystkim bardzo profesjonalnie. Pomogli wynajętym dźwigiem przy załadunku i rozładunku. Nie musiałem się niczym martwić. Zlecenie było zrealizowane praktycznie „od ręki”. Będę tę firmę polecał dalej."

client 1 INVEST POLAND S.A. Marek Szymczak

"Bardzo się cieszę, że trafiłem na firmę OLTRANS. Od dłuższego czasu wypożyczam u nich sprzęt budowlany - przede wszystkim dźwigi, koparki i ładowarki. Moje przedsiębiorstwo ma jeszcze krótki staż działalności, a OLTRANS oferuje naprawdę korzystne warunki za wypożyczenie sprzętu.

Wszystkie maszyny są bardzo funkcjonalne – dzięki nim przebieg prac jest szybki i bez problemowy. Na uwagę zasługuje też kompetentna, miła obsługa – prac owcy OLTRANS doradzają przy wyborze sprzętu.

Z pewnością będę nadal korzystał z usług tej firmy."

client 3 AGROMET Z O.O. Sebastian Czarnecki

"Od paru miesięcy prowadzę małą firmę budowlaną. Jak to zazwyczaj bywa w początkowej fazie działalności nie mogę sobie jeszcze pozwolić na zakup wszystkich maszyn i urządzeń. Już przy kilku realizacjach korzystałem z wypożyczalni sprzętu OLTRANS oraz przy transporcie maszyn, które wynajmowałem. Koparki i dźwigi oferowane przez tę firmę są bardzo funkcjonalne. Do tego warunki współpracy bardzo korzystne.

Działalność mi się rozwija – zleceń mam coraz więcej – z pewnością skorzystam z oferty OLTRANS jeszcze wiele razy."

client 2 ZAWA-POL Arek Zawada

OLTRANS to firma rodzinna, w której stawiamy na profesjonalne relacje ze swoimi Klientami

OLTRANS Iława w mediach społecznościowych

Wybrane zdjęcia firmy OLTRANS

  • Usługi dźwigowe - OLTRANS Iława
  • Dźwig - OLTRANS Iława
  • Koparka - OLTRANS Iława
  • Rozbiórka budynków - OLTRANS Iława
  • Transport maszyn - OLTRANS Iława