Mobilna kruszarka z Nowego Miasta Lubawskiego - profesjonalizm dla zadowolenia klienta

Mobilna kruszarka Nowe Miasto Lubawskie

W ofercie firmy Oltrans olszta.pl świadczona jest usługa mobilną kruszarką w Nowym Mieście Lubawskim i okolicy. Oferujemy najlepszej klasy mobilną kruszarkę oraz usługi wyspecjalizowanej ekipy, która kompleksowo przeprowadzi oferowaną usługę i doradzi, w jaki sposób uzyskać najlepsze parametry otrzymanego kruszywa.

Rozdrobnienie gruzu – świetna inwestycja

Zalegający na placu gruz budowlany, kamień, beton, destrukt asfaltowy czy inne surowce tego typu mogą okazać się doskonałą inwestycją, gdy zostaną poddane kruszeniu i przygotowane do ponownego wykorzystania. Mobilna kruszarka Nowe Miasto Lubawskie i okolice to gwarancja przygotowania idealnie dobranej frakcji oczyszczonego kruszywa, które z powodzeniem wykorzystać można do wielu inwestycji, jak choćby budowy, utwardzanie dróg, placów, podnoszenie i utwardzanie terenu. Porządkowanie posiadanego gruzu poprzez usługę mobilnej kruszarki to pozyskanie kruszywa, które z pewnością zostanie ponownie wykorzystane.

Oltrans olszta.pl – najwyższa jakość dla każdego klienta!

Mobilna kruszarka Nowe Miasto Lubawskie

Oferując usługi mobilnej kruszarki w Nowym Mieście Lubawskim i innych miejscowościach, skupiamy się na potrzebach każdego klienta – zarówno indywidualnego, jak i biznesowego. Profesjonalnie podchodzimy do zleceń, starając się dobrać parametry kruszywa tak, by w najlepszej cenie zaoferować najbardziej pożądany przez klienta surowiec. Usługi świadczymy kruszarką TEREX, w przypadku dużych elementów, które nie mieszczą się w szczęki maszyny, firma dokonuje wstępnego rozdrabniania poprzez użycie młota hydraulicznego i chrupaka. Podczas procesu kruszenia, sprzęt automatycznie usuwa zanieczyszczenia i niepożądane elementy z materiału. Indywidualnie ustalamy cennik usługi, biorąc pod uwagę odległość od firmy, ilość i stan wskazanego do kruszenia towaru.

Wybierając mobilną kruszarkę z Nowego Miasta Lubawskiego firmy Oltrans, zyskujesz:

 • usługi mobilne kruszarką w Nowym Mieście Lubawskim i okolicy na najwyższym poziomie,
 • rozdrabnianie betonu, kamienia, węgla, gruzu budowlanego, destruktu asfaltowego i innych surowców na wysokiej jakości kruszywo,
 • wymiary frakcji ustalane według potrzeb klienta,
 • czyste, pozbawione zanieczyszczeń kruszywo,
 • kompleksowa usługa w najlepszej cenie,
 • profesjonalne podejście do każdej inwestycji.

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani współpracą z firmą OLTRANS, prosimy o nawiązanie kontaktu

Przejdź do działu kontakt

OPINIE NASZYCH KLIENTÓW

Zawsze naszych Klientów obsługujemy profesjonalnie i rzetelnie, gdyż cenimy ich opinię

"Jakiś czas temu korzystałem z usług firmy OLTRANS przy transporcie materiałów budowlanych oraz z usług dźwigowych.

Byłem bardzo pozytywnie zaskoczony jakością obsługi. Panowie zajęli się wszystkim bardzo profesjonalnie. Pomogli wynajętym dźwigiem przy załadunku i rozładunku. Nie musiałem się niczym martwić. Zlecenie było zrealizowane praktycznie „od ręki”. Będę tę firmę polecał dalej."

client 1 INVEST POLAND S.A. Marek Szymczak

"Bardzo się cieszę, że trafiłem na firmę OLTRANS. Od dłuższego czasu wypożyczam u nich sprzęt budowlany - przede wszystkim dźwigi, koparki i ładowarki. Moje przedsiębiorstwo ma jeszcze krótki staż działalności, a OLTRANS oferuje naprawdę korzystne warunki za wypożyczenie sprzętu.

Wszystkie maszyny są bardzo funkcjonalne – dzięki nim przebieg prac jest szybki i bez problemowy. Na uwagę zasługuje też kompetentna, miła obsługa – prac owcy OLTRANS doradzają przy wyborze sprzętu.

Z pewnością będę nadal korzystał z usług tej firmy."

client 3 AGROMET Z O.O. Sebastian Czarnecki

"Od paru miesięcy prowadzę małą firmę budowlaną. Jak to zazwyczaj bywa w początkowej fazie działalności nie mogę sobie jeszcze pozwolić na zakup wszystkich maszyn i urządzeń. Już przy kilku realizacjach korzystałem z wypożyczalni sprzętu OLTRANS oraz przy transporcie maszyn, które wynajmowałem. Koparki i dźwigi oferowane przez tę firmę są bardzo funkcjonalne. Do tego warunki współpracy bardzo korzystne.

Działalność mi się rozwija – zleceń mam coraz więcej – z pewnością skorzystam z oferty OLTRANS jeszcze wiele razy."

client 2 ZAWA-POL Arek Zawada

OLTRANS to firma rodzinna, w której stawiamy na profesjonalne relacje ze swoimi Klientami

OLTRANS Iława w mediach społecznościowych

Wybrane zdjęcia firmy OLTRANS

 • Usługi dźwigowe - OLTRANS Iława
 • Dźwig - OLTRANS Iława
 • Koparka - OLTRANS Iława
 • Rozbiórka budynków - OLTRANS Iława
 • Transport maszyn - OLTRANS Iława