Podnośnik koszowy
- wynajem podnośnika koszowego w atrakycjnej cenie

Podnosnik koszowy

Nasza firma Oltrans działa w sektorze przemysłu budowlanego. Oferujemy usługi dźwigowe, koparkami, transportowe na terenie kraju. Prowadzimy sprzedaż wysokojakościowych kruszyw oraz rozbiórkę budynków.

W ofercie posiadamy także profesjonalne usługi podnośnikiem koszowym. Powierzone zlecenia realizujemy według obowiązujących standardów, bardzo rzetelnie i dokładnie. Proponujemy wynajem podnośnika koszowego o wysięgu 24 metrów. Podnośnik jest sterowany z kosza przez doświadczonego, wykwalifikowanego operatora, który posiada wszelkie niezbędne uprawnienia do obsługi tego rodzaju sprzętu.Usługi realizowane przy użyciu podnośnika koszowego

Podnośnik koszowym wykorzystywany jest bardzo często w branży budowlanej. Doskonale sprawdza się także na pracach wysokościowych. Korzystają z niego firmy zajmujące się pracami dekarskimi, wycinką drzew, pracami budowlanymi, remontowymi. Podnośnik jest pomocny podczas montażu bilbordów reklamowych, anten, odśnieżania dachów, mycia okien w budynkach wielopiętrowych.Wynajem podnośnika koszowego

Usługi podnośnikiem koszowym świadczymy na bardzo wysokim poziomie. Zależy nam na zadowoleniu wszystkich klientów, pragniemy sprostać wszelkim oczekiwaniom i wymogom. Nasi operatorzy to osoby z wieloletnim doświadczeniem i umiejętnościami. Dokładają wszelkich starań, aby dane zlecenie wykonać rzetelnie i terminowo. Nasza firma posiada wymagane uprawnienia do świadczenia prac na wysokościach. Dbamy o stan techniczny naszego sprzętu, przeprowadzamy regularnie badania techniczne. Oferujemy wynajem podnośnika koszowego w atrakcyjnej cenie.

Wynajem podnośnika koszowegoDziałamy w obrębie całej Polski z wyszczególnieniem miejscowości okolicznych takich jak: Iława, Ostróda, Lubawa, Nowe Miasto Lubawskie, Kwidzyn, Brodnica, Wąbrzeźno, Susz, Prabuty, Bałoszyce, Kisielice, Łasin, Biskupiec i Siemiany.

Zapraszamy do kontaktu i współpracy

Jesteśmy do Waszych usług. Zachęcamy do kontaktu z pracownikami firmy. Wykonujemy zlecenia dla osób indywidualnych oraz małych, średnich i dużych przedsiębiorstw.

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani współpracą z firmą OLTRANS, prosimy o nawiązanie kontaktu

Przejdź do działu kontakt

OPINIE NASZYCH KLIENTÓW

Zawsze naszych Klientów obsługujemy profesjonalnie i rzetelnie, gdyż cenimy ich opinię

"Jakiś czas temu korzystałem z usług firmy OLTRANS przy transporcie materiałów budowlanych oraz z usług dźwigowych.

Byłem bardzo pozytywnie zaskoczony jakością obsługi. Panowie zajęli się wszystkim bardzo profesjonalnie. Pomogli wynajętym dźwigiem przy załadunku i rozładunku. Nie musiałem się niczym martwić. Zlecenie było zrealizowane praktycznie „od ręki”. Będę tę firmę polecał dalej."

client 1 INVEST POLAND S.A. Marek Szymczak

"Bardzo się cieszę, że trafiłem na firmę OLTRANS. Od dłuższego czasu wypożyczam u nich sprzęt budowlany - przede wszystkim dźwigi, koparki i ładowarki. Moje przedsiębiorstwo ma jeszcze krótki staż działalności, a OLTRANS oferuje naprawdę korzystne warunki za wypożyczenie sprzętu.

Wszystkie maszyny są bardzo funkcjonalne – dzięki nim przebieg prac jest szybki i bez problemowy. Na uwagę zasługuje też kompetentna, miła obsługa – prac owcy OLTRANS doradzają przy wyborze sprzętu.

Z pewnością będę nadal korzystał z usług tej firmy."

client 3 AGROMET Z O.O. Sebastian Czarnecki

"Od paru miesięcy prowadzę małą firmę budowlaną. Jak to zazwyczaj bywa w początkowej fazie działalności nie mogę sobie jeszcze pozwolić na zakup wszystkich maszyn i urządzeń. Już przy kilku realizacjach korzystałem z wypożyczalni sprzętu OLTRANS oraz przy transporcie maszyn, które wynajmowałem. Koparki i dźwigi oferowane przez tę firmę są bardzo funkcjonalne. Do tego warunki współpracy bardzo korzystne.

Działalność mi się rozwija – zleceń mam coraz więcej – z pewnością skorzystam z oferty OLTRANS jeszcze wiele razy."

client 2 ZAWA-POL Arek Zawada

OLTRANS to firma rodzinna, w której stawiamy na profesjonalne relacje ze swoimi Klientami

OLTRANS Iława w mediach społecznościowych

Wybrane zdjęcia firmy OLTRANS

  • Usługi dźwigowe - OLTRANS Iława
  • Dźwig - OLTRANS Iława
  • Koparka - OLTRANS Iława
  • Rozbiórka budynków - OLTRANS Iława
  • Transport maszyn - OLTRANS Iława