Podnośnik koszowy Brodnica
- wynajem w atrakycjnej cenie

Podnosnik koszowy Brodnica

Tworzymy firmę o nazwie Oltrans, która posiada spore doświadczenie na rynku w świadczeniu usług dźwigowych, transportowych, koparką. Oferujemy ponadto sprzedaż kruszyw w korzystnych cenach, rozbiórkę obiektów budowlanych oraz usługi podnośnikiem koszowym.

Jesteśmy rzetelną firmą, dla której nie ma zadań niemożliwych. Każde powierzone zlecenie wykonujemy w sposób bardzo dokładny, przemyślany. Posiadamy wypożyczalnie dźwigów, koparek i podnośnika, który posiada wysięg 24 metry i jest terowany z kosza przez wykwalifikowanego operatora z odpowiednimi uprawnieniami, a także niezbędnym doświadczeniem.Wynajem podnośnika koszowego w Brodnicy
– do jakiego zakresu prac?

Usługi podnośnikiem koszowym znajdują liczne zastosowane w intensywnie rozwijającej się branży budowlanej. To również doskonały sprzęt sprawdzający się podczas prac na wysokościach. Idealnie nadaję się dla firm zajmujących się pracami dekarskimi, wycinką drzew czy firm budowlanych, remontowych. Podnośnik wykorzystywany jest także podczas montażu bilbordów reklamowych, montażu oświetlenia, anten, odśnieżania dachów czy mycia okien w budynkach posiadających kilka pięter.Wysoka jakość usług w atrakcyjnych cenach

Usługi naszym podnośnikiem koszowym w Brodnicy świadczymy na bardzo wysokim poziomie, ponieważ zależy nam na zadowoleniu klientów oraz pozytywnej opinii wśród społeczeństwa. Nasi pracownicy – operatorzy dokładają wszelkich starań, by sprostać wymogom i oczekiwaniom klientów. Powierzone zlecenia wykonujemy według obowiązujących standardów. Posiadamy wszelkie uprawnienia potrzebne do prac z wykorzystaniem podnośnika koszowego. Dbamy o stan techniczny, przeprowadzając regularnie przeglądy. Zapewniamy bezawaryjną pracę, a co najważniejsze w pełni bezpieczną i atrakcyjnych warunkach finansowych dla każdego.

Wynajem podnośnika koszowego BrodnicaDziałamy w obrębie całej Polski z wyszczególnieniem miejscowości okolicznych takich jak: Iława, Ostróda, Lubawa, Nowe Miasto Lubawskie, Kwidzyn, Brodnica, Wąbrzeźno, Susz, Prabuty, Bałoszyce, Kisielice, Łasin, Biskupiec i Siemiany.

Zapraszamy do kontaktu i współpracy

Jesteśmy do Waszych usług. Zachęcamy do kontaktu z pracownikami firmy. Wykonujemy zlecenia dla osób indywidualnych oraz małych, średnich i dużych przedsiębiorstw.

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani współpracą z firmą OLTRANS, prosimy o nawiązanie kontaktu

Przejdź do działu kontakt

OPINIE NASZYCH KLIENTÓW

Zawsze naszych Klientów obsługujemy profesjonalnie i rzetelnie, gdyż cenimy ich opinię

"Jakiś czas temu korzystałem z usług firmy OLTRANS przy transporcie materiałów budowlanych oraz z usług dźwigowych.

Byłem bardzo pozytywnie zaskoczony jakością obsługi. Panowie zajęli się wszystkim bardzo profesjonalnie. Pomogli wynajętym dźwigiem przy załadunku i rozładunku. Nie musiałem się niczym martwić. Zlecenie było zrealizowane praktycznie „od ręki”. Będę tę firmę polecał dalej."

client 1 INVEST POLAND S.A. Marek Szymczak

"Bardzo się cieszę, że trafiłem na firmę OLTRANS. Od dłuższego czasu wypożyczam u nich sprzęt budowlany - przede wszystkim dźwigi, koparki i ładowarki. Moje przedsiębiorstwo ma jeszcze krótki staż działalności, a OLTRANS oferuje naprawdę korzystne warunki za wypożyczenie sprzętu.

Wszystkie maszyny są bardzo funkcjonalne – dzięki nim przebieg prac jest szybki i bez problemowy. Na uwagę zasługuje też kompetentna, miła obsługa – prac owcy OLTRANS doradzają przy wyborze sprzętu.

Z pewnością będę nadal korzystał z usług tej firmy."

client 3 AGROMET Z O.O. Sebastian Czarnecki

"Od paru miesięcy prowadzę małą firmę budowlaną. Jak to zazwyczaj bywa w początkowej fazie działalności nie mogę sobie jeszcze pozwolić na zakup wszystkich maszyn i urządzeń. Już przy kilku realizacjach korzystałem z wypożyczalni sprzętu OLTRANS oraz przy transporcie maszyn, które wynajmowałem. Koparki i dźwigi oferowane przez tę firmę są bardzo funkcjonalne. Do tego warunki współpracy bardzo korzystne.

Działalność mi się rozwija – zleceń mam coraz więcej – z pewnością skorzystam z oferty OLTRANS jeszcze wiele razy."

client 2 ZAWA-POL Arek Zawada

OLTRANS to firma rodzinna, w której stawiamy na profesjonalne relacje ze swoimi Klientami

OLTRANS Iława w mediach społecznościowych

Wybrane zdjęcia firmy OLTRANS

  • Usługi dźwigowe - OLTRANS Iława
  • Dźwig - OLTRANS Iława
  • Koparka - OLTRANS Iława
  • Rozbiórka budynków - OLTRANS Iława
  • Transport maszyn - OLTRANS Iława