Roboty ziemne
Usługi na wysokim poziomie

Roboty ziemne

Nasza firma Oltrans specjalizuje się w branży dotyczącej szeroko rozumianego budownictwa. Oferujemy bogaty pakiet różnorodnych usług. Zajmujemy się usługami dźwigowymi, koparkami, podnośnikiem koszowym, sprzedażą kruszyw, transportem, rozbiórką.

Roboty ziemne nie mają dla nas żadnych ograniczeń. Korzystamy ze sprzętu o nowoczesnej technologii, dzięki czemu możemy podejmować różnorodne zlecenia. Działamy solidnie, precyzyjnie, zgodnie z obowiązującymi standardami rynku.Sprawdzony sprzęt do robót ziemnych

Dysponujemy różnorodnym sprzętem, za pomocą którego świadczymy usługi na terenie Iławy oraz innych, okolicznych miast. Posiadamy: koparko – ładowarki, koparki gąsienicowe, spycharki gąsienicowe, mini koparki, ładowarki teleskopowe, fadromy, koparki kołowe.

Nasz sprzęt odznacza się bardzo dobrymi parametrami, jest przystosowany do prac na różnych terenach. Koparki wyposażone są w łyżki o różnych szerokościach oraz młot hydraulicznym, który okazuje się bardzo przydatny podczas rozbiórki budynków budowlanych.Zakres wykonywanych robót ziemnychWysokiej jakości koparki wykorzystywane są w dużej mierze do prac ziemnych. Za ich pomocą można wykonać takie czynności jak:

• różnego rodzaju wykopy (pod fundamenty, oczka wodne, koryta drogowe, chodniki);
• przyłącza kanalizacyjne, energetyczne, wodociągowe
• rekultywacje terenu;
• niwelacje terenu;
• nasypy;
• równanie terenu (pod parkingi, trawniki, po zakończeniu budowy danego obiektu);
• wymiana gruntu;
• usunięcie warstwy ziemi urodzajnej.


Wszelkie prace wykonujemy w oparciu o doświadczenie, wiedzę i umiejętności. Korzystamy z nowoczesnego sprzętu, dzięki czemu poziom naszych usług utrzymuje się na wysokim poziomie. Dokładamy wszelkich starań, aby klient był w pełni usatysfakcjonowany z realizacji powierzonego nam zlecenia.


Wykopy ziemneDziałamy w obrębie całej Polski z wyszczególnieniem miejscowości okolicznych takich jak: Iława, Ostróda, Lubawa, Nowe Miasto Lubawskie, Kwidzyn, Brodnica, Wąbrzeźno, Susz, Prabuty, Bałoszyce, Kisielice, Łasin, Biskupiec i Siemiany.

Zapraszamy do kontaktu i współpracy

Jesteśmy do Waszych usług. Zachęcamy do kontaktu z pracownikami firmy. Wykonujemy zlecenia dla osób indywidualnych oraz małych, średnich i dużych przedsiębiorstw.

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani współpracą z firmą OLTRANS, prosimy o nawiązanie kontaktu

Przejdź do działu kontakt

OPINIE NASZYCH KLIENTÓW

Zawsze naszych Klientów obsługujemy profesjonalnie i rzetelnie, gdyż cenimy ich opinię

"Jakiś czas temu korzystałem z usług firmy OLTRANS przy transporcie materiałów budowlanych oraz z usług dźwigowych.

Byłem bardzo pozytywnie zaskoczony jakością obsługi. Panowie zajęli się wszystkim bardzo profesjonalnie. Pomogli wynajętym dźwigiem przy załadunku i rozładunku. Nie musiałem się niczym martwić. Zlecenie było zrealizowane praktycznie „od ręki”. Będę tę firmę polecał dalej."

client 1 INVEST POLAND S.A. Marek Szymczak

"Bardzo się cieszę, że trafiłem na firmę OLTRANS. Od dłuższego czasu wypożyczam u nich sprzęt budowlany - przede wszystkim dźwigi, koparki i ładowarki. Moje przedsiębiorstwo ma jeszcze krótki staż działalności, a OLTRANS oferuje naprawdę korzystne warunki za wypożyczenie sprzętu.

Wszystkie maszyny są bardzo funkcjonalne – dzięki nim przebieg prac jest szybki i bez problemowy. Na uwagę zasługuje też kompetentna, miła obsługa – prac owcy OLTRANS doradzają przy wyborze sprzętu.

Z pewnością będę nadal korzystał z usług tej firmy."

client 3 AGROMET Z O.O. Sebastian Czarnecki

"Od paru miesięcy prowadzę małą firmę budowlaną. Jak to zazwyczaj bywa w początkowej fazie działalności nie mogę sobie jeszcze pozwolić na zakup wszystkich maszyn i urządzeń. Już przy kilku realizacjach korzystałem z wypożyczalni sprzętu OLTRANS oraz przy transporcie maszyn, które wynajmowałem. Koparki i dźwigi oferowane przez tę firmę są bardzo funkcjonalne. Do tego warunki współpracy bardzo korzystne.

Działalność mi się rozwija – zleceń mam coraz więcej – z pewnością skorzystam z oferty OLTRANS jeszcze wiele razy."

client 2 ZAWA-POL Arek Zawada

OLTRANS to firma rodzinna, w której stawiamy na profesjonalne relacje ze swoimi Klientami

OLTRANS Iława w mediach społecznościowych

Wybrane zdjęcia firmy OLTRANS

  • Usługi dźwigowe - OLTRANS Iława
  • Dźwig - OLTRANS Iława
  • Koparka - OLTRANS Iława
  • Rozbiórka budynków - OLTRANS Iława
  • Transport maszyn - OLTRANS Iława