Roboty ziemne Iława
Różnorodność świadczonych usług

Roboty ziemne Iława

Zachęcamy do zapoznania oraz skorzystania z usług naszej firmy Oltrans. Jesteśmy ekspertami w dziedzinie usług dźwigowych, transportowych. Zajmujemy się sprzedażą różnego rodzaju kruszyw, rozbiórką budynków oraz świadczymy szeroki zakres usług związanych z robotami ziemnymi w Iławie i okolicznych miejscowościach.

Dysponujemy różnorodnym sprzętem, za pomocą którego świadczymy usługi na terenie Iławy oraz innych, okolicznych miast. Posiadamy: koparko – ładowarki, koparki gąsienicowe, spycharki gąsienicowe, mini koparki, ładowarki teleskopowe, fadromy, koparki kołowe.Bogactwo w wyborze sprzętu służącego do robót ziemnych
w Iławie

Oferujemy naszym klientom szeroki wybór specjalistycznego sprzętu odznaczającego się bardzo dobrymi parametrami. W naszej firmie znajdą Państwo między innymi:
• koparko-ładowarki;
• koparki gąsienicowe;
• koparki dwudrożne przystosowane do jazdy po torach kolejowych;
• koparki kołowe.
Sprzęt wyposażony jest w różnego rodzaju łyżki oraz młot hydrauliczny przydatny podczas rozbiórki obiektów budowlanych.Wynajem sprzętu do robót ziemnychProponowany przez nas szeroki wybór koparek najczęściej wykorzystywany jest podczas różnorodnych prac ziemnych. Za ich pomocą można wykonać takie czynności jak:

• usunięcie warstwy ziemi urodzajnej,
• wymiana gruntu;
• rekultywacje terenu;
• wszelkiego rodzaju wykopy (fundamenty, oczka wodne, koryta drogowe);
• równanie terenu (pod trawniki, parkingi, po zakończonej budowie danego obiektu);
• niwelacje terenu;
• nasypy;
• równanie terenu (pod parkingi, trawniki, po zakończeniu budowy danego obiektu);
• przyłącza kanalizacyjne, energetyczne, wodociągowe.


Wszelkie prace wykonujemy w oparciu o doświadczenie, wiedzę i umiejętności. Korzystamy z nowoczesnego sprzętu, dzięki czemu poziom naszych usług utrzymuje się na wysokim poziomie. Dokładamy wszelkich starań, aby klient był w pełni usatysfakcjonowany z realizacji powierzonego nam zlecenia.


Wykopy ziemne IławaDziałamy w obrębie całej Polski z wyszczególnieniem miejscowości okolicznych takich jak: Iława, Ostróda, Lubawa, Nowe Miasto Lubawskie, Kwidzyn, Brodnica, Wąbrzeźno, Susz, Prabuty, Bałoszyce, Kisielice, Łasin, Biskupiec i Siemiany.

Zapraszamy do kontaktu i współpracy

Jesteśmy do Waszych usług. Zachęcamy do kontaktu z pracownikami firmy. Wykonujemy zlecenia dla osób indywidualnych oraz małych, średnich i dużych przedsiębiorstw.

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani współpracą z firmą OLTRANS, prosimy o nawiązanie kontaktu

Przejdź do działu kontakt

OPINIE NASZYCH KLIENTÓW

Zawsze naszych Klientów obsługujemy profesjonalnie i rzetelnie, gdyż cenimy ich opinię

"Jakiś czas temu korzystałem z usług firmy OLTRANS przy transporcie materiałów budowlanych oraz z usług dźwigowych.

Byłem bardzo pozytywnie zaskoczony jakością obsługi. Panowie zajęli się wszystkim bardzo profesjonalnie. Pomogli wynajętym dźwigiem przy załadunku i rozładunku. Nie musiałem się niczym martwić. Zlecenie było zrealizowane praktycznie „od ręki”. Będę tę firmę polecał dalej."

client 1 INVEST POLAND S.A. Marek Szymczak

"Bardzo się cieszę, że trafiłem na firmę OLTRANS. Od dłuższego czasu wypożyczam u nich sprzęt budowlany - przede wszystkim dźwigi, koparki i ładowarki. Moje przedsiębiorstwo ma jeszcze krótki staż działalności, a OLTRANS oferuje naprawdę korzystne warunki za wypożyczenie sprzętu.

Wszystkie maszyny są bardzo funkcjonalne – dzięki nim przebieg prac jest szybki i bez problemowy. Na uwagę zasługuje też kompetentna, miła obsługa – prac owcy OLTRANS doradzają przy wyborze sprzętu.

Z pewnością będę nadal korzystał z usług tej firmy."

client 3 AGROMET Z O.O. Sebastian Czarnecki

"Od paru miesięcy prowadzę małą firmę budowlaną. Jak to zazwyczaj bywa w początkowej fazie działalności nie mogę sobie jeszcze pozwolić na zakup wszystkich maszyn i urządzeń. Już przy kilku realizacjach korzystałem z wypożyczalni sprzętu OLTRANS oraz przy transporcie maszyn, które wynajmowałem. Koparki i dźwigi oferowane przez tę firmę są bardzo funkcjonalne. Do tego warunki współpracy bardzo korzystne.

Działalność mi się rozwija – zleceń mam coraz więcej – z pewnością skorzystam z oferty OLTRANS jeszcze wiele razy."

client 2 ZAWA-POL Arek Zawada

OLTRANS to firma rodzinna, w której stawiamy na profesjonalne relacje ze swoimi Klientami

OLTRANS Iława w mediach społecznościowych

Wybrane zdjęcia firmy OLTRANS

  • Usługi dźwigowe - OLTRANS Iława
  • Dźwig - OLTRANS Iława
  • Koparka - OLTRANS Iława
  • Rozbiórka budynków - OLTRANS Iława
  • Transport maszyn - OLTRANS Iława