Transport maszyn Iława

Transport maszyn Iława

Firma Oltrans – profesjonalny transport maszyn w Iławie

Zapraszamy do korzystania z bogatej oferty usługowej firmy Oltrans. Specjalizujemy się przede wszystkim w transporcie maszyn w Iławie i nie tylko. Pracujemy zgodnie ze wszystkimi normami i zasadami bezpieczeństwa. Wyróżniamy się dużą wiedzą związaną z załadunkiem i rozładunkiem maszyn. Zapewniamy kompleksowe, pełne usługi – począwszy od zabezpieczenia przewożonej maszyny, aż po jej rozładunek pod wskazanym przez klienta adresem / placem budowy..

Firma Oltrans – transport maszyn przy użyciu najlepszych pojazdów ciężarowych naczep

Dysponujemy dużym zapleczem pojazdów ciężarowych. Zapewniamy transport maszyn przy użyciu między innymi ciągników siodłowych, samochodów z dźwigami hds, wywrotek. Mamy też duży asortyment funkcjonalnych i bardzo pojemnych naczep. Posiadamy firany, naczepy kontenerowe, platformy, niskopodłogowe lawety, naczepy specjalistyczne (rozciągane, poszerzane, ze skrętnymi osiami). Wybór odpowiedniej naczepy lub pojazdu ciężarowego zależy przede wszystkim od wielkości oraz cech transportowanej maszyny.

Zapewniamy profesjonalny transport:

 • maszyn budowlanych
 • maszyn rolniczych
 • konstrukcji stalowych
 • konstrukcji drewnianych
 • kontenerów morskich wraz z załadunkiem i rozładunkiem
 • materiałów sypkich
 • drewna
 • materiałów budowlanych wraz z załadunkiem i rozładunkiem

Transport maszyn w Iławie przy zachowaniu wszystkich zasad bezpieczeństwa

Podczas transportu maszyn przestrzegamy wszystkich, ważnych zasad bezpieczeństwa. Nasi kierowcy przechodzą specjalne testy pozwalające im na prace przy transporcie budowlanym. Cechuje nas duża wiedza oraz doświadczenie. Wiemy jak zabezpieczyć przewożoną maszynę, aby transport odbył się w bezpiecznych warunkach. Pracujemy szybko i sprawnie. Przyjmujemy zlecenia na terenie całego kraju – w szczególności w miastach: Ostróda, Lubawa, Nowe Miasto Lubawskie, Kwidzyn, Brodnica, Wąbrzeźno, Susz, Prabuty, Bałoszyce, Kisielice, Łasin, Biskupiec i Siemiany. Staramy się, aby termin realizacji zlecenia był jak najkrótszy.

Kompleksowy transport maszyn budowlanych

Zapewniamy bezpieczny transport maszyn budowlanych. Dzięki dużej wiedzy naszych pracowników oraz pełnemu zaangażowaniu wszystkie zlecenia realizowane są bardzo szybko i sprawnie. Maszyny budowlane dostarczane są pod wskazane miejsce w nienaruszonym stanie – dbamy o to, aby maszyna podczas transportu nie uległa uszkodzeniu.

Łączymy profesjonalną jakość usług z dobrymi cenami. Zasady współpracy z klientem zależą od rodzaju transportowanej maszyny oraz miejsca gdzie ma być ona dowieziona.

Skorzystaj z usług transportowych firmy Oltrans już dziś

Zachęcamy do korzystania z naszych usług. Chętnie przyjmujemy nawet bardzo trudne zlecenia związane z transportem maszyn do bardzo odległych miejsc w Polsce. Nie boimy się wyzwań. Pracujemy w oparciu o wszystkie nowoczesne rozwiązania, standardy i normy w branży transportowej.

Zapraszamy do współpracy.

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani współpracą z firmą OLTRANS, prosimy o nawiązanie kontaktu

Przejdź do działu kontakt

OPINIE NASZYCH KLIENTÓW

Zawsze naszych Klientów obsługujemy profesjonalnie i rzetelnie, gdyż cenimy ich opinię

"Jakiś czas temu korzystałem z usług firmy OLTRANS przy transporcie materiałów budowlanych oraz z usług dźwigowych.

Byłem bardzo pozytywnie zaskoczony jakością obsługi. Panowie zajęli się wszystkim bardzo profesjonalnie. Pomogli wynajętym dźwigiem przy załadunku i rozładunku. Nie musiałem się niczym martwić. Zlecenie było zrealizowane praktycznie „od ręki”. Będę tę firmę polecał dalej."

client 1 INVEST POLAND S.A. Marek Szymczak

"Bardzo się cieszę, że trafiłem na firmę OLTRANS. Od dłuższego czasu wypożyczam u nich sprzęt budowlany - przede wszystkim dźwigi, koparki i ładowarki. Moje przedsiębiorstwo ma jeszcze krótki staż działalności, a OLTRANS oferuje naprawdę korzystne warunki za wypożyczenie sprzętu.

Wszystkie maszyny są bardzo funkcjonalne – dzięki nim przebieg prac jest szybki i bez problemowy. Na uwagę zasługuje też kompetentna, miła obsługa – prac owcy OLTRANS doradzają przy wyborze sprzętu.

Z pewnością będę nadal korzystał z usług tej firmy."

client 3 AGROMET Z O.O. Sebastian Czarnecki

"Od paru miesięcy prowadzę małą firmę budowlaną. Jak to zazwyczaj bywa w początkowej fazie działalności nie mogę sobie jeszcze pozwolić na zakup wszystkich maszyn i urządzeń. Już przy kilku realizacjach korzystałem z wypożyczalni sprzętu OLTRANS oraz przy transporcie maszyn, które wynajmowałem. Koparki i dźwigi oferowane przez tę firmę są bardzo funkcjonalne. Do tego warunki współpracy bardzo korzystne.

Działalność mi się rozwija – zleceń mam coraz więcej – z pewnością skorzystam z oferty OLTRANS jeszcze wiele razy."

client 2 ZAWA-POL Arek Zawada

OLTRANS to firma rodzinna, w której stawiamy na profesjonalne relacje ze swoimi Klientami

OLTRANS Iława w mediach społecznościowych

Wybrane zdjęcia firmy OLTRANS

 • Usługi dźwigowe - OLTRANS Iława
 • Dźwig - OLTRANS Iława
 • Koparka - OLTRANS Iława
 • Rozbiórka budynków - OLTRANS Iława
 • Transport maszyn - OLTRANS Iława