Wynajem podestów ruchomych
Usługi na wysokościach

Wynajem podestów ruchomych

Świadczymy bogaty zakres usług związanych z budownictwem. Oferujemy usługi dźwigowe, koparkami, podnośnikiem oraz transport maszyn i materiałów na terenie kraju. Zajmujemy się sprzedażą kruszyw i rozbiórką budynków. Oferta dostosowana jest do szerokiego grona klientów.

Specjalizujemy się w usługach na wysokościach. Dysponujemy podestem ruchomym marki znanej na całym świecie. Dzięki sprzętowi o wysokim stopniu zaawansowania technologicznego, możemy podejmować różnorodne zlecenia. podest ruchomy umożliwia nam skuteczną i w pełni bezpieczną pracę na różnych terenach.Gdzie wykorzystuje się podesty ruchome?

Podesty ruchome znajduje zastosowanie w szeroko rozumianym budownictwie. Jest używany podczas wznoszenia ogromnych konstrukcji wykonanych ze stali lub przy pracach remontowych. Idealnie sprawdza się również podczas wymiany dachówek, montażu anten, wycince drzew. Jest sprzętem bardzo funkcjonalnym, jego wysokość robocza to aż 16 metrów. Podesty ruchome Haulotte mogą pracować w różnych miejscach.Wysokim poziom prac przy użyciu podestu ruchomego

Podesty ruchome to sprzęt, dzięki któremu realizujemy zlecenia w sposób bardzo dokładny i precyzyjny. Podnośnik jest urządzeniem o dużej wydajności oraz prostym w obsłudze. Świadczenie usług za jego pomocą jest komfortowe i bezpieczne. Zlecenia wykonujemy w szybki sposób, w atrakcyjnych cenach. Proponujemy wynajem specjalistycznego sprzętu do prac na wysokościach – podestu ruchomego.

Wynajem podestów ruchomychDziałamy w obrębie całej Polski z wyszczególnieniem miejscowości okolicznych takich jak: Iława, Ostróda, Lubawa, Nowe Miasto Lubawskie, Kwidzyn, Brodnica, Wąbrzeźno, Susz, Prabuty, Bałoszyce, Kisielice, Łasin, Biskupiec i Siemiany.

Zapraszamy do kontaktu i współpracy

Jesteśmy do Waszych usług. Zachęcamy do kontaktu z pracownikami firmy. Wykonujemy zlecenia dla osób indywidualnych oraz małych, średnich i dużych przedsiębiorstw.

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani współpracą z firmą OLTRANS, prosimy o nawiązanie kontaktu

Przejdź do działu kontakt

OPINIE NASZYCH KLIENTÓW

Zawsze naszych Klientów obsługujemy profesjonalnie i rzetelnie, gdyż cenimy ich opinię

"Jakiś czas temu korzystałem z usług firmy OLTRANS przy transporcie materiałów budowlanych oraz z usług dźwigowych.

Byłem bardzo pozytywnie zaskoczony jakością obsługi. Panowie zajęli się wszystkim bardzo profesjonalnie. Pomogli wynajętym dźwigiem przy załadunku i rozładunku. Nie musiałem się niczym martwić. Zlecenie było zrealizowane praktycznie „od ręki”. Będę tę firmę polecał dalej."

client 1 INVEST POLAND S.A. Marek Szymczak

"Bardzo się cieszę, że trafiłem na firmę OLTRANS. Od dłuższego czasu wypożyczam u nich sprzęt budowlany - przede wszystkim dźwigi, koparki i ładowarki. Moje przedsiębiorstwo ma jeszcze krótki staż działalności, a OLTRANS oferuje naprawdę korzystne warunki za wypożyczenie sprzętu.

Wszystkie maszyny są bardzo funkcjonalne – dzięki nim przebieg prac jest szybki i bez problemowy. Na uwagę zasługuje też kompetentna, miła obsługa – prac owcy OLTRANS doradzają przy wyborze sprzętu.

Z pewnością będę nadal korzystał z usług tej firmy."

client 3 AGROMET Z O.O. Sebastian Czarnecki

"Od paru miesięcy prowadzę małą firmę budowlaną. Jak to zazwyczaj bywa w początkowej fazie działalności nie mogę sobie jeszcze pozwolić na zakup wszystkich maszyn i urządzeń. Już przy kilku realizacjach korzystałem z wypożyczalni sprzętu OLTRANS oraz przy transporcie maszyn, które wynajmowałem. Koparki i dźwigi oferowane przez tę firmę są bardzo funkcjonalne. Do tego warunki współpracy bardzo korzystne.

Działalność mi się rozwija – zleceń mam coraz więcej – z pewnością skorzystam z oferty OLTRANS jeszcze wiele razy."

client 2 ZAWA-POL Arek Zawada

OLTRANS to firma rodzinna, w której stawiamy na profesjonalne relacje ze swoimi Klientami

OLTRANS Iława w mediach społecznościowych

Wybrane zdjęcia firmy OLTRANS

  • Usługi dźwigowe - OLTRANS Iława
  • Dźwig - OLTRANS Iława
  • Koparka - OLTRANS Iława
  • Rozbiórka budynków - OLTRANS Iława
  • Transport maszyn - OLTRANS Iława