Wynajem podestów ruchomych Nowe Miasto Lubawskie
Usługi na wysokościach

Wynajem podestów ruchomych Nowe Miasto Lubawskie

Jesteśmy firmą specjalizującą się w świadczeniu szerokiego zakresu usług. Proponujemy usługi dźwigowe, koparką, transportowe, sprzedaż kruszyw, rozbiórkę obiektów. Dysponujemy profesjonalnym sprzętem do prac na wysokościach – podest koszowy o wysięgu 24 metrów oraz wynajem podestów ruchomych podnoszących na wysokość 16 metrów.

Wszystkie nasze urządzenia pochodzą od renomowanych producentów na skalę świata. Dzięki temu możemy w sprawny sposób wykonywać powierzone nam zlecenia. Posiadany podest zapewnia w pełni bezpieczną pracę. Posiadamy urządzenia o wysokim stopniu zaawansowania technologicznego.Zastosowanie podestu ruchomego

Posiadany przez naszą firmę podest Haulotte znajduje szerokie zastosowanie w budownictwie. Wykorzystuje się go podczas montażu konstrukcji stalowych bądź przy pracach remontowych. Jest sprzętem bardzo funkcjonalnym, ponieważ jego platformy podnoszą się na wysokość roboczą aż do 16 metrów. Sprawdzają się również podczas montażu lub naprawy dachu, wymianie dachówek, wycince drzew. Może pracować na terenach o zróżnicowanym podłożu.Jakość usług podestu ruchomego w Nowym Mieście Lubawskim

Zlecenia realizowane przy użyciu podestu Haulotte charakteryzują się wysoką precyzją oraz znakomitą dokładnością. Podest jest wydajny i bardzo prosty w użytkowaniu. Daje poczucie bezpieczeństwa i komfortu. Praca z wykorzystaniem specjalistycznego sprzętu przebiega szybko i terminowo. Dokładamy wszelkich starań, aby sprostać oczekiwaniom i wymogom naszych klientów. Oferujemy wynajem sprzętu do prac na wysokościach w atrakcyjnych cenach dla każdego.

Wynajem podestu ruchomego Nowe Miasto LubawskieDziałamy w obrębie całej Polski z wyszczególnieniem miejscowości okolicznych takich jak: Iława, Ostróda, Lubawa, Nowe Miasto Lubawskie, Kwidzyn, Brodnica, Wąbrzeźno, Susz, Prabuty, Bałoszyce, Kisielice, Łasin, Biskupiec i Siemiany.

Zapraszamy do kontaktu i współpracy

Jesteśmy do Waszych usług. Zachęcamy do kontaktu z pracownikami firmy. Wykonujemy zlecenia dla osób indywidualnych oraz małych, średnich i dużych przedsiębiorstw.

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani współpracą z firmą OLTRANS, prosimy o nawiązanie kontaktu

Przejdź do działu kontakt

OPINIE NASZYCH KLIENTÓW

Zawsze naszych Klientów obsługujemy profesjonalnie i rzetelnie, gdyż cenimy ich opinię

"Jakiś czas temu korzystałem z usług firmy OLTRANS przy transporcie materiałów budowlanych oraz z usług dźwigowych.

Byłem bardzo pozytywnie zaskoczony jakością obsługi. Panowie zajęli się wszystkim bardzo profesjonalnie. Pomogli wynajętym dźwigiem przy załadunku i rozładunku. Nie musiałem się niczym martwić. Zlecenie było zrealizowane praktycznie „od ręki”. Będę tę firmę polecał dalej."

client 1 INVEST POLAND S.A. Marek Szymczak

"Bardzo się cieszę, że trafiłem na firmę OLTRANS. Od dłuższego czasu wypożyczam u nich sprzęt budowlany - przede wszystkim dźwigi, koparki i ładowarki. Moje przedsiębiorstwo ma jeszcze krótki staż działalności, a OLTRANS oferuje naprawdę korzystne warunki za wypożyczenie sprzętu.

Wszystkie maszyny są bardzo funkcjonalne – dzięki nim przebieg prac jest szybki i bez problemowy. Na uwagę zasługuje też kompetentna, miła obsługa – prac owcy OLTRANS doradzają przy wyborze sprzętu.

Z pewnością będę nadal korzystał z usług tej firmy."

client 3 AGROMET Z O.O. Sebastian Czarnecki

"Od paru miesięcy prowadzę małą firmę budowlaną. Jak to zazwyczaj bywa w początkowej fazie działalności nie mogę sobie jeszcze pozwolić na zakup wszystkich maszyn i urządzeń. Już przy kilku realizacjach korzystałem z wypożyczalni sprzętu OLTRANS oraz przy transporcie maszyn, które wynajmowałem. Koparki i dźwigi oferowane przez tę firmę są bardzo funkcjonalne. Do tego warunki współpracy bardzo korzystne.

Działalność mi się rozwija – zleceń mam coraz więcej – z pewnością skorzystam z oferty OLTRANS jeszcze wiele razy."

client 2 ZAWA-POL Arek Zawada

OLTRANS to firma rodzinna, w której stawiamy na profesjonalne relacje ze swoimi Klientami

OLTRANS Iława w mediach społecznościowych

Wybrane zdjęcia firmy OLTRANS

  • Usługi dźwigowe - OLTRANS Iława
  • Dźwig - OLTRANS Iława
  • Koparka - OLTRANS Iława
  • Rozbiórka budynków - OLTRANS Iława
  • Transport maszyn - OLTRANS Iława